Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Dni Otwarte

Dni Otwarte

31.05.2021


Przypominamy Wam o naszym konkursie. 10 maja ogłosiliśmy konkurs dla ósmoklasistów, kandydatów do naszej szkoły i podaliśmy następujące warunki: Stwórz mem na temat przedmiotu, który najbardziej lubisz lub który z jakiegoś powodu sprawia Ci trudność. Mem powinien być ciekawy, oryginalny, zabawny i oczywiście, nieobraźliwy. Najciekawsze memy zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły, a twórcy trzech najlepszych memów otrzymają jako pierwszą ocenę 100% z przedmiotu, który przedstawili w swojej pracy. Memy prosimy przesyłać na adres admin@kopernik.katowice.pl Uwaga! Przedłużamy termin nadsyłania Waszych prac do 14 czerwca! Zapraszamy Was serdecznie!

powrót do listy