Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Dzień Absolwenta

Dzień Absolwenta

04.11.2019


Kontynuując tradycję ubiegłych lat, 31 października bieżącego roku, gościliśmy w naszych murach Absolwentów naszej szkoły. Uczniowie obecnych klas trzecich przygotowali poczęstunek i quiz zawierający ciekawostki na temat naszego liceum. Cieszymy się, że pamiętacie o nas, macie ochotę na odwiedziny szkoły i spotkanie z nauczycielami, a my możemy poznać Wasze dalsze losy. W tym roku również gościliśmy Absolwentów ze starszych roczników, czym sprawili nam oni wielką radość! Wszystkim życzymy samych sukcesów!

powrót do listy