Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

14.04.2019


W sobotę w naszej szkole mieliśmy Dzień Otwarty. Już grubo przed godziną 9:00 pierwsi odwiedzający nas Goście zawitali w nasze progi! Wszystkie przygotowane atrakcje podobały się Gościom, a szczególnie prezentacja o szkole i systemie naboru. Duża frekwencja była nagrodą za pracę włożoną w przygotowanie tego dnia i przygotowanie się do tego dnia! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy zdecydowali się spędzić sobotę u nas! Szczególnie mocno dziękujemy naszym Uczniom, którzy tak licznie i chętnie wzięli udział w promocji naszej Szkoły! Zapraszamy do galerii.

powrót do listy