Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Dzień Otwarty dla klas dwujęzycznych

Dzień Otwarty dla klas dwujęzycznych

05.11.2018


Już 22 listopada, w czwartek, w Koperniku, każdy kto jest zainteresowany nauką języka francuskiego na różnych poziomach, będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego! Organizujemy Dzień Otwarty, w trakcie którego w blokach informacyjnych o godz.: 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00 będzie można porozmawiać z nauczycielami języka francuskiego, dowiedzieć się czym jest dwujęzyczność, porozmawiać z naszymi uczniami i poznać budynek naszej szkoły. W roku szkolnym 2019/2020 mamy nowość - klasę zerową! Wszystkich zainteresowanych Rodziców, Uczniów serdecznie zapraszamy!!!

powrót do listy