Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Gimnazjalisto zmierz się z ... maturą

Gimnazjalisto zmierz się z ... maturą

11.05.2018


Już po raz czwarty I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. S. Konarskiego STO zorganizowało dla trzecioklasistów z naszego miasta konkurs matematyczny. Konkurs adresowany jest do uczniów, którzy zdali już egzamin gimnazjalny, a więc do tych, którzy powinni już powoli zacząć myśleć o ... maturze. Odbywa się pod hasłem: "Gimnazjalisto zmierz się z zadaniami maturalnymi i sprawdź co potrafisz!" Ósemka uczniów naszej szkoły pojęła wyzwanie, wysłuchała wykładu o funkcjach trygonometrycznych i zmagała się w dniu 11 maja z testem zadań maturalnych opartych na podstawie programowej z gimnazjum. Gratulujemy odwagi, czekamy na wyniki i trzymamy za Was kciuki!

powrót do listy