Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

II Katowicki Festiwal Szkół Ponadgimnazjalnych

II Katowicki Festiwal Szkół Ponadgimnazjalnych

01.12.2017


Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Festiwalu Szkół Ponadgimnazjalnych "Sięgnij po zawód" w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki. Zaprezentowany przez nich program łączył elementy żartu, śpiewu i tańca, co stanowiło artystyczną formę promowania naszej szkoły. Nie zabrakło także ulotek reklamowych, sympatycznych rozmów z osobami zainteresowanymi nauką w Koperniku, a nade wszystko przyjaznej atmosfery, której patronował Wielki Astronom – dobry duch naszej szkoły. Zapraszamy do galerii.

powrót do listy