Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Jubileusz Naszej Szkoły

Jubileusz Naszej Szkoły

12.07.2022


We wrześniu tego roku rozpoczynamy uroczyste obchody 125-lecia założenia naszej szkoły oraz 65-lecia Szkoły Podstawowej nr 37. Nasza szkoła przez ten czas przechodziła różne przemiany związane z rozwojem, zmianami systemowymi, organizacyjnymi. W chwili obecnej jesteśmy Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Mikołaja Kopernika w skład którego wchodzą: I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika oraz Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Jana Twardowskiego. Cały nadchodzący rok szkolny poświęcimy na odkrywanie oraz przypominanie przeszłości naszej szkoły. Na bieżąco na naszej stronie internetowej a także w mediach społecznościowych będzie można śledzić nadchodzące wydarzenia odwołujące się do historycznej przeszłości, jak i promujące nasze obecne działania. Już teraz zapraszamy wszystkich naszych Przyjaciół na kulminacyjny punkt naszego święta – uroczystą galę, która będzie miała miejsce 3 czerwca 2023 r. w Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek. Uprzejmie prosimy o udostępnianie tej informacji w swoich mediach społecznościowych, za co z góry dziękujemy!

powrót do listy