Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

LabelFrancEducation ponownie dla nas!

LabelFrancEducation ponownie dla nas!

22.02.2018


Nasza szkoła ponownie otrzymała prestiżowy certyfikat LabelFrancÉducation i jest na światowej liście dwujęzycznych szkół frankofońskich. Ten znak jakości przyznawany jest przez francuskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Nadano go nam na kolejne trzy lata. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości nauczania dwujęzycznego w naszej szkole, za co serdecznie dziękujemy naszym Nauczycielom. A Wam, droga Młodzieży, dziękujemy, że możemy wspólnie współtworzyć tą szkołę!

powrót do listy