Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019

04.05.2019


Z radością informujemy, że znamy już wyniki Kangura Matematycznego 2019. W naszej szkole wzięło w nim udział 36 uczniów. Pierwsze miejsce w powiecie w kategorii Junior zajął Jan Pytel z klasy g3a, trzecie miejsce w tej kategorii ma Natalia Przybyłka z klasy g3b a piąte miejsce w powiecie w kategorii student zajęła Agata Dziwok z klasy 3a. Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymają nagrodę i dyplom za bardzo dobry wynik. Ponadto przyznano naszym uczniom 11 wyróżnień. Serdecznie gratulujemy!!!

powrót do listy