Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

07.02.2020


"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać" – Witold Pilecki

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole panią doktor Annę Mandrelę, autorkę książki pt. "Duchowość i charakter Witolda Pileckiego". W czasie wykładu wzbogaconego prezentacją, dowiedzieliśmy się nie tylko o bolesnych, a wręcz tragicznych doświadczeniach bohatera, ale przede wszystkim o jego wrażliwości, talencie malarskim, wierze w Boga i miłości bliźniego. Wszystkie osoby zainteresowane tematyką mogą zapoznać się z treścią książki, bowiem Autorka podarowała jeden egzemplarz naszej szkolnej bibliotece. Zapraszamy do galerii.

powrót do listy