Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski ranking Perspektyw

Ogólnopolski ranking Perspektyw

12.01.2022


Dzisiaj ogłoszono wyniki ogólnopolskiego rankingu szkół ponadpodstawowych miesięcznika "Perspektywy". Nasza szkoła otrzymała znak jakości "Złotą tarczę", zajęliśmy 3 miejsce w kategorii liceów w Katowicach. O 45 miejsc w górę przesunęliśmy się w rankingu ogólnopolskim i to największy skok w górę pośród katowickich szkół! W kraju jesteśmy na 141 miejscu! Utrzymaliśmy bardzo wysoką pozycję w rankingu olimpijskim (15 miejsce w województwie) i maturalnym (14 miejsce na Śląsku). Gratulujemy naszym Uczniom i Absolwentom wyników maturalnych i olimpijskich! Dziękujemy Nauczycielom za ich pracę i pasję, która umożliwiła ten znaczący sukces!

powrót do listy