Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski ranking Perspektyw

Ogólnopolski ranking Perspektyw

10.01.2020


W tegorocznym rankingu szkół średnich czasopisma "Perspektywy" jak zawsze nasze liceum znalazło się w gronie najlepszych szkół w Polsce. Kolejny raz otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci złotej tarczy! Nasza szkoła zajmuje 3 lokatę w Katowicach, 11 miejsce w województwie oraz 177 miejsce w kraju. Sukcesy w rankingach zawdzięczamy nie tylko licznym Olimpijczykom, którzy corocznie są chlubą naszego liceum, ale również wysokim wynikiem egzaminów maturalnych. Warto podkreślić, że tak wysoki poziom liceum jest wynikiem pracy całej społeczności Kopernika – zaangażowanych Nauczycieli, pracowitych Uczniów oraz wspierających Rodziców. Serdecznie dziękujemy za Wasze poświęcenie!

powrót do listy