Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski ranking Perspektyw

Ogólnopolski ranking Perspektyw

10.01.2018


Jak co roku "Perspektywy" opublikowały ogólnopolski ranking szkół ponadgimnazjalnych. Z ogromną dumą i radością informujemy o pozycji naszej szkoły w tym zestawieniu. W kraju jesteśmy na 119 miejscu i w stosunku do lat ubiegłych nasza pozycja z roku na rok rośnie! W województwie jesteśmy na 13 miejscu i zrobimy wszystko żeby "wskoczyć" do pierwszej dziesiątki. W naszym mieście jesteśmy na 4 miejscu i na pewno powalczymy o podium! W zestawieniu wyników matury, Kopernik jest w kraju na 129 miejscu, czyli na 13 miejscu w województwie - trzymamy kciuki za tegorocznych Maturzystów! Od trzech lat pniemy się także w rankingu olimpiad i teraz jesteśmy na 56 miejscu w Polsce, a na 5 miejscu w województwie. Sukces naszej szkoły w rankingu to wspólna praca uczniów i nauczycieli, za co serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej! Srebra tarcza jest nasza!

powrót do listy