Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Rocznica Odzyskania Niepodległości

Rocznica Odzyskania Niepodległości

11.11.2022


W tym roku główne obchody święta narodowego odbyły się w naszej Szkole Podstawowej, a niespodziewanym gościem honorowym  była Śląska Kurator Oświaty Pani Urszula Bauer. Pani Kurator, w czasie uroczystej akademii, o godz. 11:11 odśpiewała wspólnie z uczniami i nauczycielami Hymn Polski w ramach akcji "Niepodległa do hymnu!". W naszym liceum o tej samej porze chór szkolny pod batutą naszego lektora prof. Jean-Clauda Hauptmanna również wykonał hymn państwowy.

powrót do listy