Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Sukcesy Naszych Uczniów

Sukcesy Naszych Uczniów

06.10.2021


W rozegranym dzisiaj turnieju koszykówki dziewcząt: "Od SKS-u, do AZS-u", zwyciężyła reprezentacja Kopernika. W pokonanym polu nasze koszykarki pozostawiły reprezentacje IV LO, oraz SMS Katowice. Podkreślić należy, że zwycięstwo (poza pucharem, dyplomem i splendorem), było przepustką do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się na początku grudnia tego roku w Warszawie. Serdeczne gratulacje dla drużyny w składzie: Jagoda Brzyska, Milena Mielcarz, Wiktoria Trznadel, Julia Stefańczyk - wszystkie 3g, Alicja Śmigielska - 2b, Maja Wołkowycka - 2e, Nikola Balla, Amelia Jadwiszczok - obie 1d, Amelia Ziajska - 1c i Patrycja Wilgosiewicz - 1e! Trzymamy kciuki za Wasz finałowy występ!

powrót do listy