Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Sukcesy Naszych Uczniów

Sukcesy Naszych Uczniów

13.01.2023


Miło jest nam poinformować, że uczennice klasy 1B Matylda Boba, Greta Manderla, Sandra Sojka, Zuzanna Spychalska i Elżbieta Tarasińska zajęły I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie "Patroni roku 2023" zorganizowanym przez Zespół Szkół Handlowych im. Bolesława Prusa w Katowicach. W ramach konkursu należało przygotować gazetkę szkolną na temat Wojciecha Korfantego, który obok Pawła Edmunda Strzeleckiego, Aleksandra Fredry, Aleksandry Piłsudskiej, Maurycego Mochnackiego, Jadwigi Zamoyskiej i Jerzego Nowosielskiego jest patronem roku 2023 wybranym przez Sejm RP. Nasze dziewczyny wykonały to zadanie najlepiej. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy sukcesu!

powrót do listy