Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Sukcesy Naszych Uczniów

Sukcesy Naszych Uczniów

25.11.2022


Wczoraj (24.11) w  Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach odbyły się Kwalifikacje Regionalne I Olimpiady Gier Planszowych IPN. Zwycięzcy w każdej z pięciu dyscyplin pojadą na kolejny etap rywalizacji do Warszawy na finały zmagań. Gry planszowe zyskują nowych zwolenników, wymagają strategicznego myślenia, przewidywania. Nasi uczniowie: Mateusz Ciborowski, Mikołaj Gumułka, Magdalena Kałuża oraz Amelia Brożek wszyscy z klasy 3D przeszli do finału! Wygrali oni w kategorii "Niepodległa", gdzie gracze wykorzystują kości oraz karty, aby uzyskać pozytywne rozstrzygnięcia wydarzeń historycznych i doprowadzić do odzyskania przez Polskę niepodległości. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za końcowy sukces!

powrót do listy