Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Szkolne Koło Wolontariatu

Szkolne Koło Wolontariatu

22.12.2018


W przedświąteczną sobotę wolontariuszki z naszej szkoły uczestniczyły w corocznej wigilii w świetlicy Nazaret przy Katedrze Chrystusa Króla. W rodzinnej atmosferze zajadaliśmy się przepysznym barszczem z uszkami, a następnie w świetlicy zabrzmiały kolędy. Po nich każde z dzieci dostało paczkę pełną słodyczy. To uczniowie i nauczyciele naszej szkoły osłodzili 43 dzieciom ten świąteczny czas. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce. Wesołych Świąt!

powrót do listy