Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Sztafeta Pokoleń AWF Katowice

Sztafeta Pokoleń AWF Katowice

07.05.2022


Dzisiaj, w sobotę 7 maja, katowicka Akademia Wychowania Fizycznego już po raz trzynasty zorganizowała Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki. W ramach tej imprezy organizowany jest również bieg nazwany "Sztafetą Pokoleń". Biorą w niej udział uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Po dwuletniej przerwie w organizacji imprezy związanej z pandemią drużyna naszego zespołu szkół odniosła spory sukces! Zajęliśmy I miejsce w kategorii szkół licealnych oraz III miejsce w kategorii szkół podstawowych. W skład naszego zespołu weszli min.: Daria Chechelska (2d), Mikołaj Gumułka (2d) wraz z Tatą Wojciechem i Rodzeństwem, Piotr Kłeczek (3d) wraz z Rodzicami p. Karoliną i p. Maciejem, Wiktoria Szewczyk (2d), Marcel Siedloczek (0a), prof. Dominika Karpińska, prof. Stanisław Kokot, prof. Robert Lipiński, prof. Dariusz Ramus, prof. Andrzej Warmuz, prof. Ewa Terlecka. Serdecznie gratulujemy naszym drużynom! Dziękujemy za wspólną rywalizację Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom naszej Szkoły! Do zobaczenia za rok!

powrót do listy