Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Uniwersytet Śląski w Koperniku

Uniwersytet Śląski w Koperniku

13.09.2018


Bardzo nam miło poinformować, że dziś dyrektor naszego Liceum - Pan Witold Terlecki oraz władze Uniwersytetu Śląskiego podpisali umowę o współpracy dydaktyczno-naukowej. Pozwoli ona na połączenie doświadczeń i potencjału uczelni z możliwościami naszej szkoły. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: w imieniu Jego Magnificencji Rektora UŚ prof. dr hab. Andrzeja Kowalczyka - Pani dr hab. Małgorzata Suchacka, Prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Nauk Społecznych UŚ, Pani dr hab. Małgorzata Myśliwiec z Instytutu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Pani dr Renata Jankowska, zastępca dyrektora Centrum Kształcenia Ustawicznego ds. Akademii Dyplomacji oraz Pani dr Marcela Gruszczyk, pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Śląskiego ds. promocji i współpracy ze szkołami. Wysłuchaliśmy interesującego wykładu Pani dr hab. Małgorzaty Myśliwiec na temat wybranych problemów Basenu Morza Śródziemnego. Wykład ten jest zapowiedzią jednej z form współpracy miedzy naszymi instytucjami. Zapraszamy do galerii.

powrót do listy