Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

01.09.2020


W tym roku wrześniowe rozpoczęcie roku szkolnego było nieco inne niż zwykle. Sytuacja epidemiczna zmusiła nas do zorganizowania inauguracji w bardziej kameralnej wersji. Uczniowie rozpoczynający naukę w naszej szkole spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie Dyrektor szkoły powitał wszystkich. Tegoroczna uroczystość była zdecydowanie skromniejsza z racji panujących restrykcji. Po spotkaniu w sali gimnastycznej, młodzież przeszła do klas na spotkania z wychowawcami. Trzymamy kciuki za naszych Uczniów, aby nowy rok szkolny był dla nich owocny, a wiedza szybko  "wchodziła do głowy". Powodzenia i sił życzymy również naszym Nauczycielom!

powrót do listy