Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

03.09.2022


W czwartkowy poranek nasza szkoła zapełniła się młodymi ludźmi. Przywitaliśmy nowych Uczniów, jak i tych, z którymi nie widzieliśmy się przez ostatnie dwa miesiące. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce na szkolnym patio, gdzie p. Dyrektor przyjął ślubowanie Uczniów klas pierwszych, serdecznie powitał Rodziców i Nauczycieli. Przypomniał także, że nadchodzący rok szkolny będzie dla nas wyjątkowy, bo we wrześniu rozpoczynamy obchody 125-lecia powstania naszej szkoły!

powrót do listy