Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
GIMNAZJUM NR 24 Z JĘZYKIEM NAUCZANIA FRANCUSKIM
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Współpraca z SP 37

Współpraca z SP 37

02.03.2019


Dobiegł końca Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 37 w Katowicach współpracującej z naszym Liceum. Licznie przybyła młodzież, ze swoimi rodzicami, zainteresowana oddziałami dwujęzycznymi: klasą siódmą w Szkole Podstawowej oraz klasą wstępną/zerową w Koperniku. Goście zostali zapoznani z zasadami rekrutacji, a także z przykładowymi testami predyspozycji językowych obowiązującymi na egzaminie wstępnym. Niemałe zainteresowanie budziły też pozostałe klasy w naszym Liceum. Ważną rolę pełnili uczniowie klasy 7c, którzy pomysłowo przygotowali oprawę plastyczną spotkania oraz estetyczny poczęstunek. Nie zabrakło także naszych licealistów, którzy pełnili funkcję informujących o atutach nauki w Koperniku. Zapraszamy do galerii.

powrót do listy