Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Z wizytą w Koperniku

Z wizytą w Koperniku

12.01.2023


Wczoraj (12 stycznia) gościliśmy w naszym liceum grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 45 w Sosnowcu. Pod opieką pani Agnieszki Paciej-Motyl nasi młodsi koledzy odkrywali tajniki nauki w klasie dwujęzycznej. Mieli okazję zobaczyć jak wyglądają zajęcia z języka francuskiego oraz matematyki nauczanej dwujęzycznie. Następnie wzięli udział w krótkich warsztatach językowych przeprowadzonych przez uczennice klasy 1A. Na koniec dowiedzieli się jak wyglądają nasze wymiany i obozy językowe oraz uzyskali odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania dotyczące naszej szkoły. Już teraz zapraszamy ich ponownie na Dzień Otwarty, który odbędzie się w marcu.

powrót do listy