Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

AKTUALNOŚCI

Z wizytą w Koperniku

Z wizytą w Koperniku

10.01.2023


Wczoraj (09.01) z wizytą w Koperniku była Pani Anne Schmidt-Riou, Konsul generalna Francji. Towarzyszyła Jej Pani Anna Krasuska-Terrillon, Konsul honorowa Francji, która jest również wielkim przyjacielem naszej szkoły. Pani Anne Schmidt-Riou po raz pierwszy gościła w naszych skromnych progach, była to okazja to przedstawienia naszego dorobku, osiągnięć uczniów, sukcesów szkoły. Był również czas na rozmowy o sytuacji aktualnej, jak i o planach rozwoju dwujęzyczności w naszym zespole. Pani Konsul przekazała także dla naszych uczniów czasopismo "Énergie". Nasi Goście przyjęli zaproszenia na tegoroczne Dni Frankofonii, jak również ma naszą czerwcową galę z okazji 125-lecia szkoły. Serdecznie dziękujemy za wizytę w Koperniku!

powrót do listy