Zespół szkół
ogólnokształcących nr I
im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach
powiększ kontrast
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Od lat
jedna z najlepszych
szkół w województwie

NAUCZYCIELE 1945 - 2022

Nauczyciele pracujący w latach 1945-2022

A

Andrzejewski Józef - język angielski
Ankiewicz Jan - łacina
Augustyniak Elżbieta - matematyka (2004 - 2006 i 2008 - 2009)
B
Baczyńska-Gola Janina - matematyka (2004 - 2005)
Bagiński Jerzy
Bankiewicz Paweł - historia, etyka (2019 - 2020)
Bąkowska Agnieszka - biologia (2007 - 2022)
Bałuk Stanisław
  Banek Jakub - wychowanie plastyczne
Banert Janina - nauczyciel zawodu (1963 - 1964)

Barczewski Czesław - przysposobienie obronne (1956 - 1994)
Batorska Maria - wychowanie techniczne (1967 - 1973)
Bem Katarzyna - język francuski (1990)
Bendkowski Jacek - język niemiecki (1994 - 1996)
Bergel Stanisław - język polski (1945 - 1960)
Bialik Krzysztof - język angielski (1984 - 1985)
Białobrzeska Anna - śpiew (1959 - 1960)  
Biernacka Franciszka - język rosyjski
Bilińska-Pilawska Eleonora - wychowanie fizyczne (1989 - 2006)

Bochenek Małgorzata - matematyka (od 2016)
Bogacki Anatol - język rosyjski (1982 - 1983)
Bogusz Aleksander - język rosyjski (2020 - 2022)

Bojarska Jadwiga - język polski, historia, matematyka
Bokłak Stanisław - wychowanie fizyczne

Borowicz Grażyna - przysposobienie obronne (1994 - 1995)
Borówka Barbara - język francuski (1982)
Boryca Ewa - język francuski (1996 - 1997)
Bouldoire Pierre - język francuski
Bracławska Janina - wychowanie plastyczne
Breguła Barbara - wychowanie fizyczne (1958 - 1981)
Briańska Eleonora - język rosyjski (1967 - 1990)
Bryniarski Władysław - język polski
Brzeski Zdzisław - chemia
Brzoza Pelagia
Buchacz Klaudia - prawo prasowe (2002 - 2003)
Budzowska Ewa - język angielski (od 2019)
Budzyń Danuta - język angielski (1991)
Bugdal Urszula - biologia (1974)
Bukal (Leśkiewicz) Marta - język francuski (od 2014)
C
Cecille Thierry - lektor języka francuskiego (1988 - 1990)
Chanik Franciszek - śpiew, chór
Chęcińska Helena - geografia

Chlebicka Erna - zajęcia fakultatywne z pedagogiki (1982 - 1985)
Chmielorz Jerzy
Chmielowska Alina - geografia (1996 - 2000)
Chmielowska Maria - zajęcia praktyczne - szycie (1960)
Chudy Jakub - matematyka (2017 - 2018)

Chwalczyk Ewa - język francuski (1991 - 1992)
Ciałczyk Franciszek
Ciastoniowa Janina - geografia
Cicha Łucja
  Cichocka Iwona - przygotowanie do życia w rodzinie, harcerstwo
Ciećwierz Paweł - etyka, filozofia, dziennikarstwo, edukacja regionalna (2011 - 2019 i od 2020)

Ciołczyk Franciszek - przysposobienie wojskowe  
Cofalik Jan - język polski
Cupiał Stanisław
Cupiał Władysław
Cybulska Elżbieta - biologia (1994 - 1995)
Cybulski Marek - biologia (1994 - 2000)
Czachowska Halina
  Czaja Michał (ks.) - religia
Czasławska Elżbieta - matematyka (1971 - 1975)  
Czernicki Władysław - biologia
Czech Zofia - matematyka (1981 - 2016)
Czekaj Dorota - biologia (1991 - 1992)

Czermiński Stefan (ks.) - religia
Czorny Ewa - wychowanie fizyczne (1986 - 1989)

Czownicki Władysław - roboty ręczne, zajęcia praktyczne, matematyka
Czuber Zbigniew - wychowanie fizyczne (1974)
Czuchno Eleonora - język rosyjski
D
Danch Adam - fizyka (od 2022)
Daniluk Joanna - język polski (2006)

Dąbek Romana - chemia (1989 - 1993)
Denysiuk Maria - język angielski
Diduch Halina - wychowanie fizyczne
Dłotko Maria - chemia (1997 - 1999)
Długoborska Marianna - historia (1972 - 1990)
Dobkiewiczowa Kornelia - język polski
Dobrzańska Bogusława
Dola Jan - język łaciński, filozofia, śpiew i muzyka
Dominiak Halina - biologia (1971 - 1990)

Dorota Magdalena - wychowanie plastyczne (2000 - 2003)
Drążkiewicz Elżbieta - język angielski
Drohomirecka Dorota - przygotowanie zawodowe (1972 - 1973)

Dubiel Mirosław (ks.) - religia (2011 - 2012)
Dura Edyta - matematyka (2012 - 2014)
Dygacz Adolf - muzyka
Dynczowa Zofia
Dyrcz Zofia - język rosyjski (1956 - )
Dytko Violetta - język angielski (1984 - 1990)

Dziurkowski Dawid - historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja regionalna (od 2019)
E
Eberle Alfred - wychowanie fizyczne
F
Fabijanowska Hanna - wychowanie muzyczne, wychowanie plastyczne (2013 - 2016)
Fajer Maria - geografia (1992)
Falfasińska Teresa - matematyka (1988 - 1995)
Firode Alain - lektor języka francuskiego (1982 - 1984)
Flisak Józef
Fojcik Maria - propedeutyka nauki o społeczeństwie
Foltyn (Niewczas) Ewelina - biblioteka (od 2000)
Forlicz Maria - język francuski
Foryt Renata - wiedza o kulturze (2003 - 2004)
Fourmont Sylviane - lektor języka francuskiego (1994 - 1996)
Frejowa Wanda - geografia
Frelek Małgorzata - język angielski (1989 - 1990)

G
Gabrysiak Katarzyna - język francuski (od 2020)
Gajewska Barbara - język francuski (1970 - 1971)
Galik Mirosław - przysposobienie obronne, edukacja dla bezpieczeństwa (2006 - 2017)
Gawroński Mieczysław - przysposobienie obronne (1997 - 2003)
Gądek Jolanta - pedagog szkolny (od 2022)

Gądek Wanda - język łaciński (1978 - 1983)
Gdesz Scholastyka
Geppert Grzegorz - matematyka (1995)
Gęca Aleksander
Gieracha Anna - język rosyjski, język niemiecki (1972 - 2015)
Giezek Barbara - wychowanie plastyczne (1990 - 1996)
Glimos Anna - historia (1975)
Głębocki Jacek - historia (1978 - 1983)
Głowacka Grażyna - język francuski (1979 - 1994)
Głowacka Maria - język francuski (1992 - 2002)
Głuc Danuta - język francuski (od 1993)

Głuś Henryk - język łaciński, logika
Gopek
Goraj Piotr - język angielski (od 2019)
Gorgoń Maria
Goszczyński Marek - fizyka (1978 - 2022)
Grabania Krzysztof - wychowanie techniczne (1978 - 1980)

Grabowska Elżbieta - matematyka (1974 - 1992)
Gralak Gabriela - fakultet pedagogiczny (1987 - 1988)
Grodecka Dorota - biblioteka (2021 - 2022)
Grudzień Andrzej - język angielski (1987 - 2007)
Grząba (Koral) Ewa - geografia (2000 - 2014)
Grzegorzek-Kluczniok Małgorzata - język niemiecki (od 2019)
Grzywacz Alicja - wychowanie fizyczne (2018 - 2019)

H
Habrowska Alicja - fizyka (1973)
Hajduk Anna - biologia (od 2020)

Hak Elżbieta - język polski (2019 - 2020)
Hameńska Klara - język angielski
Hauptmann Jean-Claude - język francuski (od 1996)

Herman Andrzej - wychowanie plastyczne (1970 - 1974 i 1975 - 1982)
Herman Ewa - język angielski (1999 - 2000)
Herman Wilhelm (ks.) - religia (06.03.1945 - )
Homiński Zbigniew - wychowanie fizyczne (1971 - 1972)
Horak Wiesław - propedeutyka wiedzy ekonomicznej (1987 - 1989)
Hrnczarkowa Aniela - język polski
Hrnczarek Franciszek - wychowanie fizyczne, historia, język rosyjski
Hryniewicz Stanisław

Huppenthal Stanisława
I
Imiela Emanuel
Imielski Tadeusz - język angielski (2000 - 2001)
Isakiewicz Jan
Iwanicki Józef - język rosyjski (1983)
Izquierdo Mulero Pablo - język hiszpański (od 2019)
Izydorczyk (Jopek) Barbara - język polski (1980 - 1996)
J
Jakubowski Edmund - język łaciński (06.03.1945 - )
Jancarz Maria - historia

Janota Agata - geografia (2001)
Jaros Jerzy - historia
Jarosz Maria - język francuski, historia (2006 - 2008)

Jastrzębska Barbara - matematyka (od 2020)
Jastrzębski Franciszek (ks.) - religia
Jendrysik Bernard - biologia
Jeż Ignacy (ks.) - religia
Jędrkiewicz Maria - język polski
Juźwiak Roman - fizyka (1956 - )
K
Kaczmarczyk Krystyna - matematyka (1976 - 1981)
Kaczmarski Edward - język francuski, język rosyjski (1963 - 1986)

Kalisz Zuzanna - język angielski (1999 - 2000)
Kalus Olga
Kamieński Piotr - wychowanie muzyczne (2017 - 2019)
Kamińska Maria - język francuski, język angielski
Kantor-Kuśnierz Irmina - biologia (1990 - 2015)

Kantor-Szczęśniak Małgorzata - matematyka (od 2018)
Kaprowska Pelagia - język łaciński (1972 - 1976)
Karpińska (Gawełczyk) Dominika - wychowanie fizyczne (od 2015)

Kasprzyk Halina - fizyka (1983 - 1993)
Kaźmierczak Zdzisław - fizyka (1994 - 1997)

Kempny Adolf - fizyka, matematyka (06.03.1945 - )
Kidybińska-Tkocz Małgorzata - język polski, religia (1986 - 2020)
Kihl Franciszek - wychowanie fizyczne

Kijak Katarzyna - matematyka (2004 - 2016)
Kirylak Elżbieta - język rosyjski (1968 - 1983)
Kita Andrzej - chemia (2018 - 2019)
Klimczak Jadwiga - język angielski (1988 - 1989)

Klimek Ewa - język angielski (1997 - 1999)
Klachacz Dawid - język polski, edukacja regionalna (od 2019)
Kloc (Urgacz) Małgorzata - język francuski (od 2006)
Kluzik Henryk - fakultet pedagogiczny (1985 - 1987)
Knapik Krystyna - chemia (1969 - 1990)

Knichowiecka Bożena - pedagog szkolny (od 2003)
Kochanowicz Jadwiga
Kochlewicz Bolesław

Kochlewski Donat
Kocima Łukasz (ks.) - religia (2017 - 2021)
Kogut Izabela - język niemiecki (od 2014)
Kojs Marta - język polski, edukacja regionalna (od 2019)
Kokot Stanisław - wychowanie fizyczne (2013 - 2016, 2022 i od 2022)
Kolańczyk Donat - zajęcia praktyczne, rysunek
Kolańczyk Bogusława
Kołek Andrzej (ks.) - religia (1997 - 1999)
Kominowska (Korso-Feciane) Sabina - język francuski (od 2002)
Kominowski Michał - język angielski (od 2001)

Konderska Hanna - język angielski (1993 - 1994)
Konieczna-Kowalczyk Monika - wychowanie fizyczne (od 2010)

Koperski Waldemar
Koprowska (Bochenek) Bożena - matematyka (od 1997)
Korusewicz Jarosław - zajęcia techniczne
Korytko (Koteras) Zofia - język hiszpański (2019 - 2021)

Kosarczyk Leon
Koszykówna Maria - geografia, biologia, chemia
Kot-Miśta Teresa - język łaciński (1982 - 2004)
Kotula Andrzej (ks.) - religia (2012 - 2014)
Kotuła Ewa - język francuski (1973 - 1977)
Kotyńska Paulina - język angielski (1994 - 1997)
Kowalska Joanna - matematyka, fizyka (2003 - 2017)
Kowalski Jacek - matematyka (1984 - 1986)
Kowlik Rozalia

Kozak Bogumiła
Kozakowski Henryk
Kozioł Anna - wychowanie do życia w rodzinie (2002 - 2005)
Koziorowska-Popiel Maria - język polski (1991 - 1995 i 1998 - 2019)
Kraskówna Elżbieta - język łaciński
Krawczyk Józef - wychowanie fizyczne, ćwiczenia cielesne (06.03.1945 - )
Krawczykówna Anna
Kręc-Gwóźdź Magdalena - wychowanie techniczne (2002 - 2003)
Krok-Kowalski Józef - fizyka (1998 - 2006)
Kromalicki Lech - wychowanie fizyczne

Kruszyński Jacek - matematyka (2002 - 2003)
Krzemieński Bogdan - biologia, przyrodoznawstwo, fizyka, chemia (06.03.1945 - )
Kubacka Teresa - wychowanie plastyczne (2013 - 2014 i 2015 - 2017)

Kubalok Franciszek
Kubaty Maria
Kubiak Barbara - język angielski (od 2007)
Kubiak (Kapała) Bożena - język angielski (1991 - 2021)
Kubik Anna - język angielski (od 2020)
Kubieniec Paweł - wychowanie fizyczne (2019)
Kubica Andrzej - historia, wiedza o społeczeństwie (2013 - 2020)
Kubiszewski Gustaw - wychowanie fizyczne (1994 - 1996)

Kubit Józef
Kubok Anna - przedsiębiorczość, wiedza o kulturze, wychowanie plastyczne (2016 - 2022)
Kucharczyk Janusz - język łaciński (2021 - 2022)

Kudas Stanisław - historia, geografia, język polski
Kula Roman - informatyka (1992 - 2020)

Kuliszewski Gustaw - wychowanie fizyczne
Kunisz Irena - historia, biblioteka (1970 - 1979)
Kuranda Hanna
Kusze Grzegorz (ks.) - religia (1994 - 2004)
Kuś Maciej (ks.) - religia (2012 - 2014)
Kuzka Katarzyna - język angielski (1996 - 1997)
Kuźnia Kornelia - chemia (od 2022)

Kwapiszewska (Błasiak) Iwona - geografia (1989 - 1999, 2000 i 2007 - 2010)
L
Landreau Lionel - lektor języka francuskiego (1993 - 1994)
Langer Edward
Langiewicz Irena
Lasek Adam - chemia (2009 i 2009 - 2011)
Lasota Krystyna - wychowanie fizyczne (1974)
Laster Anna - zajęcia techniczne (1962 - 1963)
Lefebure Bruno - lektor języka francuskiego (1986 - 1988)
Lenart-Pawłowska Zofia - chemia (2003 - 2015)
Lenglet Philippe - lektor języka francuskiego (1976 - 1978)
Lewandowska-Kac Zofia - propedeutyka wiedzy ekonomicznej (1989)

Leykówna Helena
Liberska-Siedloczek Małgorzata - język francuski (od 1997)
Liebenguth Serge - język francuski

Ligacz Ryszard
Lipidalska Małgorzata - biologia (1991)
Lipiński Robert - religia (od 1999)

Ludynia Adam - chemia (2006 - 2007)
Luksa Katarzyna - historia (2017)

Lyszczyna Zbigniew - chemia (1971 - 1974)
Ł
Łucki Franciszek - język rosyjski (1961 - 1962)
Łukomska Janina - historia, nauka o konstytucji (1951 - 1978)

Łukomski Józef
M
Maciejczyk Danuta - wychowanie techniczne (1973 - 1981)
Macha Tomasz - pedagog (2010 - 2014)
Maj-Sroślak Ewa - prawo dziennikarskie (2000 - 2002)

Majchrzak Adam
Majchrzak Edward
Majewski Zdzisław
Majsak Małgorzata - język polski (1989 - 2021)
Malcherczyk (Gradzik) Hanna - język rosyjski (1976 - 1991)
Malicki Andrzej (ks. pastor) - religia ewangelicka (2007 - 2008)

Malinowska Wanda - język polski
Małek Macciej - język rosyjski (od 2022)
Małowicz Karin - wychowanie muzyczne, wychowanie plastyczne, zajęcia artystyczne (2009 - 2012 i 2015 - 2017)

Marcinkowska Alina - geografia (1987 - 1988)
Markiewicz Izabela - język francuski (1958 - 1980)

Marty Michel - lektor języka francuskiego (1980 - 1982)
Marzec Arkadiusz - podstawy przedsiębiorczości (2011 - 2012)
Materla Zofia - gotowanie (1959 - 1960)
Mazur-Lulek Teresa - język francuski (1972 - 1974)
Michałek Jan - matematyka (1986 - 1991)
Michniewicz Maksymilian

Miedniak Władysław - matematyka
Mielecki Marian - geografia, historia, zagadnienia życia współczesnego (06.03.1945 - )
Mierzecka Stefania
Mieszczak Anna - wychowanie fizyczne (2018 - 2021)
Mikołajczyk Roman - język łaciński (1978)

Milówkowa Matylda - język polski, historia
Mirowska Iwona - język polski (od 2020)
Mitkowa Henryka
Mitręga Małgorzata - biologia (1994)
Mizerski Roman - biologia (2011 - 2013)
Mizia Tadeusz - język polski

Mohr Zygmunt
Morawska-Stanecka Gabriela - edukacja prawna (2017 - 2019)
Mrugacz Marian - język polski
Mrzigod Aleksandra - chemia (2019 - 2020)
Murzyn Jolanta - język francuski (2002 - 2020)

N
Natonik Damian - wychowanie techniczne (1986 - 1987)
Naumowska Irena
Nawrocka Ilona - fizyka (1970 - 1983)
Niemczuk Grażyna - język francuski
Niemiec Andrzej - język polski
Nietresta Irena - język rosyjski
Nocquet Phillippe - język francuski (od 2020)
Nowak Anna - język francuski (2013)
Nowak Barbara - biologia (2010 - 2011)

  Nowak Maciej - wychowanie fizyczne (1991 - 1993)
Nowak Jolanta - język polski (1984 - 1985)  
Nowak Krystyna - język rosyjski (2018 - 2020)

Nowak Urszula - język angielski
Nowak-Kiljańska Celina - język francuski (2013 - 2014)

Nowicka Danuta - język polski (1958 - 1986)
Nowicki Bogumił - język polski
Nowrot Krzysztof (ks.) - religia (2019 - 2020)

Nyc Krystyna - język francuski (1976 - 2006, 2013 i 2014)
O
Obrzud Zdzisław - język polski (06.03.1945 - )
Olewińska Bożena - chemia (2017 - 2018)
Opalska Bożena - fizyka (1997 - 1998)

Orłowski Janusz - geografia
Osiecki
Ostrouchowa Janina - matematyka, geografia
Oszczyk Maria - geografia, przyroda (2019 - 2020)
Otolińska Alina - fizyka (1996)
P
Pache Kamil - edukacja dla bezpieczeństwa (2019 - 2020)
Pabian Jadwiga - matematyka (1969 - 1988)
Pabian Marta - język francuski (2009 - 2010)
Pakulska-Kurek Halina - wychowanie plastyczne (1981 - 1986)
Paluch Agnieszka - geografia (od 1994)

Paluch Wojciech - geografia (2014 - 2018)
Pampuch Jan - język angielski, język niemiecki, język francuski (06.03.1945 - )

Pamucka Anna
Paprocka Izabela - język polski (1965 - 1990 i 1995 - 1998)
Parchatka Karol - język niemiecki, język francuski
Paruzel Agnieszka - język polski (2007)
Pas Lew
Pasterna Grażyna - fizyka (2007 - 2008)
Paulewicz Maria - geografia (od 2020)
Pełka Emila - język angielski (1989 - 1996)

Pełka Jolanta - geografia (1992)
Perellmuter Anna - język angielski (1958 - 1959)
Pękała Marcin (ks.) - religia (od 2018)
Piaskowska Ewa - chemia (1991 - 1992)
Piechota Aleksandra - język angielski (2020 - 2021)

Pielka Katarzyna - język rosyjski (2015 - 2018)
Pieprzak Ferdynand
Pierzak Damian - język łaciński (2013 - 2017)
Pietras Władysław
Pietraszek Agnieszka - język angielski (2019 - 2022)
Pietrek Konrad - język angielski
Pilawski Antoni - przysposobienie obronne (1994 i 1995 - 1997)
Plech Jacek (ks.) - religia (2014 - 2021)
Pohl Alicja - pedagog szkolny (od 2022)
Poloczek Ewa - wychowanie muzyczne (1971 - 2009)

Poloczek Patrycja - język łaciński (2019 - 2021)
Połap Maciej - wychowanie fizyczne (1984 i 1985 - 1988)
Ponczek Jan - historia, wiedza o społeczeństwie (1983 - 2006)
Ponczek Mirosław - historia, wiedza o społeczeństwie (1995)

Poniewierski Tadeusz - nauki o społeczeństwie, chór
Popławski Paweł - wychowanie techniczne, informatyka (1988 - 1992)
Poprawska Małgorzata - język francuski (1972 - 2015)
Pośpiech Teodor - wychowanie muzyczne, chór (1960 - 1962)
Pragłowska Danuta - język francuski
Prądzyński Edward
Pressler Urszula - język rosyjski
Przepióra Kazimiera
Przepióra Kazimierz
Pukocz Adam (ks.) - religia (2006 - 2011)
Pyrcz Zofia
R
Rabiej (Chimiczewska) Bogna - język angielski (od 2018)
Rabsztyn Józef - matematyka
Rachwał Bolesław - chemia (1950 - )

Raczek Kazimierz - wiedza o społeczeństwie, historia (1956 - )
Radzioch Lech - wiedza o prawie (1988 - 1990)
Ramus Dariusz - wychowanie fizyczne (od 1999)
Rąba Józef - biologia, higiena (1967 - 1985)

Reiman Barbara - język angielski (1990 - 1991)
Remisz Stanisława - historia
Reszel-Łagoń Katarzyna - język polski (od 2021)
Reszka Joanna - chemia, fizyka (2011 - 2018 i od 2022)
Rogacz Halina - historia (1971 - 1972)
Rogóż Paweł - język francuski (1990)

Rolewicz Kornelia - język niemiecki (1999 - 2014)
Roluch Zygmunt
Rozlach Urszula - matematyka (1989 - 2004)
Rusecka Romana - przysposobienie do zawodu (1974 - 1979)

Rutkowska Maria
Ryglewska Joanna - wychowanie fizyczne (1996 - 1998 i 2001 - 2002)
Ryglewski Grzegorz - wychowanie fizyczne (od 1989 - 2003 i od 2006)
Rzepisko Tatiana - chemia (2014 - 2017)

S
Sacha Paweł
Sak Krzysztof - wychowanie fizyczne (1985 - 1991)
Salamon Władysław - język łaciński
Saratowicz Danuta
Sawicka Halina - język rosyjski (1981 - 1982)
Schicht Maria - wychowanie fizyczne (1973 - 1974)

Schroter Irene
  Sedlak Danuta - nauka o prawie (1987)
Serafin Katarzyna - chemia (od 2020)
Serzysko Robert - wychowanie fizyczne (2003 - 2022)

Sidło Jan - wychowanie fizyczne ( - 1986)  
Sieczkowa Janina
Siemek Józef - matematyka (1983 - 1984)
Siemieniuk Agnieszka - biologia (2009 - 2010 i 2017 - 2018)
Sienkiewicz Iwona
Simon-Strojny Ewa - biologia (od 2018)
Sitko Izabela - język angielski (2018)

Skwarkówna
Sładek Dawid (ks.) - religia (2015 - 2018)
Smołuch Jean-Michel - lektor języka francuskiego (1984 - 1986)
Smołuch Laure - język francuski (1984)

Sobocka Barbara - rysunek
Sochański Antoni - matematyka
Sołtys Aleksandra - język francuski (2006 i 2006 - 2007)
Sonelski Marian - chemia (1996 - 1997)

Stańczyk Kazimierz - historia, nauka o Polsce współczesnej, geografia, polski, gimnastyka (01.03.1945 - )
Starzak Janina - język rosyjski (1989)
Stasikowska Aneta - język polski (od 2003)
Stawska Izabela - informatyka (od 2020)

Sternak Andrzej - wychowanie techniczne
Steuer Feliks - język angielski
Stępniak Janusz - wychowanie fizyczne (1993 - 1994)

Straszak Janina - język rosyjski
  
Straszak Danuta - geografia (1972 - 1992)  
Straszak Ryszard
Strączek Władysław - matematyka, fizyka (1956 - )
Strzelecka Izabela - język francuski (2009)
Studnik Joanna - fizyka (2017)
Sułek Barbara - przysposobienie obronne (2003 - 2006)
Surman Jerzy - język polski (1976 - 1998)
Szade Grzegorz - wychowanie fizyczne (2019 - 2021)
Szafraniec Maria - biblioteka (2011 - 2021)

Szatanik Kazimierz - przysposobienie do życia w rodzinie (1975 - 1976)
Szatkowska Anna - język francuski (1995 - 1996)

Szatkowska Maria - biologia, rysunek
Szlenk Otylia - biblioteka, język polski (1979 - 2006)
Szopińska Teresa - wychowanie techniczne (1985 - 1990)

Szpakowska Nadzieja
Szteliga Jan - chemia
Szwed Edward - język polski (1951 - 1973)
Szreiber Elżbieta - język francuski (1964)
Szumska Marzena - matematyka (od 2014)
Szumski Dariusz - historia, wiedza o społeczeństwie (od 2009)

Szybowski Stanisław - biologia, fizyka, przyrodoznawstwo
Szydło Aleksander - chemia (1984 - 2006 i 2007 - 2008)

Szymańska Helena
Szymczak-Mazur Lidia - fizyka (2021 - 2022)
Ś
Ścigalski Józef - wychowanie fizyczne, przysposobienie wojskowe
Śliwa Jan - filozofia
Śliwińska Helena - historia
Ślósarz Irena - język polski
Śmieciński Grzegorz (ks.) - religia (2014 - 2015)

T
Tara Janina - historia, nauka o Polsce
Tassard Serge - lektor języka francuskiego (1978 - 1989)

Terlecka Ewa - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa (od 2004)
Terlecki Witold - historia, wiedza o społeczeństwie (od 1987)

Thal Stefania - fizyka, astronomia
Tobórowa Wanda - język polski
Tokarz Anna - wychowanie fizyczne
Tokarz Marian - wychowanie fizyczne (1972 - 1991)
Topol Józef - matematyka (1966 - 1981)

Torrez Gutierez Ana Maria - język hiszpański (2021)

Trojnar Magdalena - język francuski
Tyburczyk Hildegarda - matematyka (1989 - 2004)
Tylla Karol - matematyka
U
Unicka Anna - język angielski (1955 - 1957)
Urzyński Artur - historia, wiedza o społeczeństwie (2006 - 2007)
V
Vetulani Janusz - wychowanie techniczne (1963 - 1982)
W
Wachstiel (Cypcar) Iwona - biologia, przedsiębiorczość (od 1989)
Wala Janina - język francuski (1974 - 1982)
Wańczycka Maria - fizyka, astronomia (1950 - 1978)

Warcholik Bolesław - chemia
Warmuz Andrzej - historia, wiedza o społeczeństwie (od 2006)

Wawrzynek Kazimierz (ks.) - religia (1958 - 1959)
Wicherek Eugeniusz - przysposobienie wojskowe
Wierzbicka Teresa - język polski (1985 - 2013 i 2014 - 2015)

Wilk Mateusz
  Winnicka Małgorzata - język angielski (1985 - 1989)
Witkowski Sławomir - historia, wiedza o społeczeństwie (od 2020)
Włoch Wiesław - biologia (1992)
 Włudarczyk-Dudzic Anna - język łaciński (1018 - 2019)

Wojaczek Krzysztof (ks.) - religia (2003 - 2006)
Wojtal Barbara - chemia (od 2017)

Wojtaszek Maria
Woliwender Józef
Wolny Patryk - fizyka, matematyka (od 2014)
Wołąsewicz Ludwika - wiedza o kulturze, wychowanie plastyczne (2004 - 2010)
Woryna Anna - wychowanie muzyczne (1970 - 1971)
Wójcicka Hanna - język angielski (2014 - 2019)

Wójcik Barbara - wychowanie fizyczne (1972 - 1973)
Wójcik Małgorzata - język angielski (1998 - 1999)

Wręczycka Ewa - technika, informatyka (2003 - 2006)
Wróblewska Magdalena - język angielski (2017 - 2018)
Wyborski Roman - język francuski (1988 i 1988 - 1989)
Wyciszczok Ewa - język francuski (1965 - 1982)
Wyganowski Jan

Wypler ?
Wyrobek Artur (ks.) - religia (2015 - 2017)
Y
Yerle Jean-Luc - język francuski (1990 - 1993)
Z
Zagórski Józef - język rosyjski (1953 - 1954)
Zakrzewski Artur - technika, informatyka (2006 - 2020)

Zarzycki Zygmunt - biologia
Zaucha Izabela - geografia (2016 - 2017)
Zgryza Jan
Ziaja-Wójcik Anna - chemia (2015 - 2017)
Zieliński Piotr - język hiszpański (2018 - 2019)
Zientarski Kazimierz - wychowanie fizyczne (1972 - 1980)

Zillinger Waldemar - fizyka, astronomia (1945 - 1956)
Zips Józef

Ż
Żak Grażyna - chemia (2003 - 2004)
Żeleński Ignacy
  Żukowska Bogusława - biologia (1988 - 1991)
Żurek Anna - język polski (1999 - 2000)

Żychowicz-Łosiewicz Anna - język angielski (od 2021)
Żydek Michał - przedsiębiorczość (od 2022)
 
Żymełka Elżbieta - język łaciński