• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Gimanzjum do 2019


Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych

 

2018 / 2019

Czyrwik Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dąbek Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Dąbek Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Dąbek Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Deja Gabriela - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Fojkis Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gryczan Ida - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jankowska Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jarosz Mateusz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Koczubik Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kotulska Zofia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Koziara Alicja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kuc Marcelina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kucharski Antoni - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Modrzewska Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Modrzewska Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Nowak Kacper - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Olma Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Olma Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przybyłka Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pytel Jan - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Pytel Jan - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Rucińska Amelia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Skowron Małgorzata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Modrzewska Emilia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Modrzewska Emilia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Wilk Rafał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

 

2017 / 2018

Achtelik Ewa - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Alama Kinga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Bieniek Ida - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Charles Artur - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Chmielarska Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Chmielarska Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Czarnota Mikołaj - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Czyrwik Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dąbek Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Fojkis Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Grajner Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gryczan Ida - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jankowska Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jóźwik Julia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kobiela Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kuc Marcelina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Leśniewski Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Leśniewski Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Leśniewski Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Leśniewski Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Lubelska Julia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Lubelska Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matuszczyk Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Michalik Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Modrzewska Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Modrzewska Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Partyka Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pełka Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przybyłka Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Przybyłka Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wardyn Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wdowiak Wiktoria - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wites Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wójcik Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

Burda Jakub - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Dąbek Paulina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Kania Martyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Kocoń Wiktoria - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kotulska Zofia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kunicka Matylda - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Miąsko Małgorzata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Mielcarz Bartłomiej - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Mroczka Mikołaj - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Mroczka Mikołaj - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nowakowski Michał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przewoźnik Hanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przybyłka Natalia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Raszewska Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Rucińska Amelia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Ryczan Jakub - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Staś Alicja - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wdowiak Wiktoria - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Wudkowski Tomasz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

 

2016 / 2017

Baranowska Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Borówka Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Charles Artur - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Chmura Zofia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Czarnota Mikołaj - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Czuk Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gregorczyk Maria - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gutierrez-Bartoszewski Marcel - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jaguś Weronika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jastrzębska Marta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kania Martyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kokoszka Wiktoria - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Krowiak Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Leśniewski Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Matlak Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matras Oliwia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Miecznikowska Ida - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Mika Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Modrzewska Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Paluch Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Perzyńska Zofia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przewoźnik Hanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Ruta Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Smorzewska Iga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szlęzak Ewelina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tarnawski Maciej - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wdowiak Wiktoria - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wites Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wróbelska Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Wróbelska Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

Anisienia Daria - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Barszczewski Konrad - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Barszczewski Konrad - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Bestrzyńska Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Biesiada Barbara - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Chmielowiec Filip - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Czuk Aleksandra - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Drabek Lorien - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziadek Aleksandra - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jędrusik Anna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kobiela Zuzanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Korszeń Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Leśniewski Michał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matras Oliwia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Mroczka Mikołaj - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Ruta Agnieszka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Szczepan Alina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szlęzak Ewelina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Wójcik Justyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Ziaja Łukasz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

 

2015 / 2016

Belyaeva Uliana - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
Buszydlik Aleksander - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Buszydlik Aleksander - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Buszydlik Aleksander - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Buszydlik Aleksander - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dąbek Alicja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziwok Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziwok Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Dziwok Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziwok Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Fudala Adam - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Grzybczyk Marta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Grzybowska Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kajzer Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kania Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Komarek Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kowina Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Koziara Emilia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matusiak Piotr - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Miecznikowska Ida - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Spyra Jakub - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Swoboda Kamil - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zawadzka Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zięba Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

Baranowska Maja - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Belyaeva Uliana - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Buszydlik Aleksander - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Chmura Zofia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Czuk Aleksandra - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Głodny Mateusz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gregorczyk Maria - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Herman Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jastrzębska Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kamiński Kamil - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kania Katarzyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Komorowska Agata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Krowiak Aleksandra - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Lysko Wojciech - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Majkowska Natalia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matras Oliwia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nawrot Zuzanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nowakowska Zofia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Okoń Daria - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Paluch Michał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Paprota Dominika - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Ruta Agnieszka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sajdak Ksawery - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sendal Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Staciwa Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szlęzak Ewelina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szostek Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Świderska Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tarnawska Zofia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tarnawski Maciej - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tomborowski Mikołaj - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wazowska Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wróbelska Emilia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Wróbelska Emilia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

 

2014 / 2015

Achtelik Wojciech - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Achtelik Wojciech - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Achtelik Wojciech - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Belyaeva Uliana - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
Buszydlik Aleksander - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Buszydlik Aleksander - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Charles Chantal - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Damps Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziwok Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziwok Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Grąbczewska Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Grąbczewska Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Grzybczyk Marta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jędrzejewska Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kajzer Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Koczubik Julia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Komarek Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Konopkin Beata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kontny Wiktoria - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Król Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Król Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Malkowska Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Marcinkiewicz Klaudia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Marcinkiewicz Klaudia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Misiewicz Krzysztof - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Niemiec Daniel - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nowara Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Palion Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Palion Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Pyka Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Spyra Jakub - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Stanek Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wilgus Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wilgus Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Wojciechowska Klaudia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zawadzka Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Zawadzka Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zeiler Edyta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zielonka Malwina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zięba Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

Achtelik Wojciech - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Bogdziun Zuzanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dąbek Alicja - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziwok Agata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Głodny Mateusz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kania Katarzyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kaproń Aleksandra - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Misiewicz Jacek - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

 

2013 / 2014

Bryła Mateusz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Goleń Zofia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Goleń Zofia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Grabowska Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gwóźdź Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jędrzejewska Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Jędrzejewska Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Jędrzejewska Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Lysko Olga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Łebska Jagoda - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nawrot Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Palion Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sajdak Bogna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sasiak Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Sasiak Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Skowron Tomasz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szlęk Marek - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szołtysek Paweł - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szplit Sandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zielnik Tomasz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zięba Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

Achtelik Wojciech - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Bryła Mateusz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Bujacz Oskar - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Bujacz Oskar - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Marcinkiewicz Klaudia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Nawrot Michał - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

 

2012 / 2013

Chmielowiec Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Czekaj Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Goleniowski Paweł - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Goleń Zofia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Hanusek Dominika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Joachimska Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jędrzejewska Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Kerner Waldemar - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kowal Albert - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Kwiatek Ines - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Lysko Olga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Musiał Dominika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nawaro Julia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przybyła Olga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szczepańska Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Szczepańska Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Świątek Maja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Witowska Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

Belibassakis Ewa - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Biesiada Mariusz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Biesiada Mariusz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Cofała Michał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Danecka Małgorzata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dziubińska Ewa - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Goleniowski Paweł - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Goleniowski Paweł - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Goleniowski Paweł - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Holubek Hanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kościelniak Zuzanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kozioł Izabella - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Marcinkiewicz Klaudia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Markiewicz Adam - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matusiak Wojciech - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matusiak Wojciech - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Mazela Kinga - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Mikucki Aleksander - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nalbach Weronika - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Phatthana Natalia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przybyła Andrzej - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sajdak Bogna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sasiak Magdalena - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szołtysek Paweł - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szplit Aleksandra - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Teper Weronika - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tomaszewski Jakub - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zawadzka Joanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zielnik Tomasz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

 

2011 / 2012

Barczyk Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Brewczyńska Marta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Chmielowiec Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Drozd Michalina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Frączek Kamila - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Fuchs Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Galilejczyk Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Goleniowski Paweł - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Goleniowski Paweł - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Jagos Julia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jastrzębska Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Jędryka Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Kapuścik Agata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kerner Waldemar - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Kowalczyk Anna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kwiatek Ines - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kwiecień Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Lipman Ada - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Lipman Ada - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Machalska Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Makieła Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Matusiak Wojciech - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Mazela Kinga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Mecner Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Mecner Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Nowak Monika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pham Kamila - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pierwocha Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Pieter Piotr - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Pieter Piotr - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Pieter Piotr - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Płoskonka Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Płoskonka Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Płoskonka Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Przybył Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przybyła Olga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Regiec Dominika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Regiec Dominika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Regiec Dominika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Romański Tomasz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Seifert Bartosz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Skop Małgorzata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Skulik Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Skwara Bogna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Skwara Bogna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Stelmaszek Aleksandra - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szastok Marek - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szczepańska Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tokarz Kalina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tomaszewska Kinga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Trzcionkowska Joanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Zaród Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zyguła Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zyguła Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Barczyk Katarzyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Bekus Ewelina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Będkowska Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Brewczyńska Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Czekaj Aleksandra - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Drozd Michalina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jastrzębska Karolina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kołodziej Agnieszka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kołodziej Paweł - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Komorowska Barbara - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Korus Beata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kościelniak Zuzanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kowal Albert - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Łopata Anna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Mansel Zbigniew - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Markiewicz Adam - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Nawaro Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pierwocha Karolina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Pierwocha Karolina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Regiec Dominika - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Rysiakiewicz Anna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sowa Magdalena - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Szczepańska Agata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Zasucha Ewa - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zyguła Michał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Żuchowicz Kamil - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

 

2010 / 2011

Barczyk Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Błotny Alicja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Czakon Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Czakon Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Drozdek Natalia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Dunaszewska Justyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Fuchs Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Głuszek Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Głuś Sonia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Grzywacz Martyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jabłko Michalina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jastrzębska Karolina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kaczanowicz Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Karaszewska Sonia - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Komorowska Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Korus Beata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Likus Nikodem - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Likus Nikodem - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
Lipman Ada - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Machalska Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Makieła Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Muszyński Maciej - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Muzyczuk Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Ochota Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pachlewska Zuzanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pałus Joanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Paździorek Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Płoskonka Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Przybył Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pukacz Marta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pyrek Paulina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Regiec Dominika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Rosa Olga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Ruszkiewicz Ada - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sawczyk Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Skop Małgorzata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Terrillon Marie-Estelle - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Topór Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Widenka Jacek - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wyderka Agata - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zalejska Liliana - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zaród Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zyguła Michał - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Żemła Wojciech - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Brewczyńska Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Galilejczyk Agata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Iwańczak Małgorzata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kaczanowicz Michał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Kapuścik Agata - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Likus Nikodem - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Salińska Iwona - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Tomaszkiewicz Joanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zasucha Ewa - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zyguła Michał - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

 

2009 / 2010

Barakoński Bartosz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Barakoński Bartosz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Bednarz Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
Bednarz Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dec Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Hanusek Wojciech - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Hanusek Wojciech - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Jastrzębska Joanna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kaźmierczak Elżbieta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kirchner Nina - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Klimkowicz Marta - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kondrat Maciej - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kowalczyk Patrycja - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Kozłowski Marcin - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kwapiszewska Katarzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Makieła Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Makieła Agnieszka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Ruszkiewicz Ada - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Suchanek Sara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Zyguła Barbara - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego

Cieślik Dominika - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Dunaszewska Justyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gębka Anna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Gliszczyńska Zuzanna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Hoffmann Agnieszka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Kaczanowicz Michał - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Klimek Stella - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Klimkowicz Marta - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
Kondrat Maciej - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Kubiak Paulina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Kwapiszewska Katarzyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Mrowiec Martyna - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Pyrek Paulina - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Sylwester Natalia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
Wieteska Kacper - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Zyguła Barbara - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
Zyguła Barbara - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki