• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Liceum do 2024

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2023 / 2024 - Witas Mateusz
2022 / 2023 - Górski Jakub
2021 / 2022 - Kmita Karolina
2021 / 2022 - Menzel Monika
2020 / 2021 - Kmita Karolina
2020 / 2021 - Przybyłka Natalia
2019 / 2020 - Leśniewski Michał
2018 / 2019 - Buszydlik Aleksander
2017 / 2018 - Kowina Agnieszka
2016 / 2017 - Wasilewski Igor
2015 / 2016 - Chmielowiec Zuzanna
2014 / 2015 - Słowik Alicja
2013 / 2014 - Regiec Dominika
2012 / 2013 - Chałupka Adam
2011 / 2012 - Sawczyk Michał
2010 / 2011 - Kizior Magdalena
2009 / 2010 - Wilken Dawid
2008 / 2009 - Szuścik Iga
2007 / 2008 - Olszówka Marta
2006 / 2007 - Sakwerda Dorota
2005 / 2006 - Raszka Agata
2004 / 2005 - Pabian Marta
2003 / 2004 - Pabian Marta
2002 / 2003 - Benisz Bartłomiej

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

2023 / 2024 - Czech Paweł
2020 / 2021 - Paluch Michał
2016 / 2017 - Goleniowski Paweł
2016 / 2017 - Matusiak Wojciech
2015 / 2016 - Regiec Dominika
2011 / 2012 - Kubiak Paweł
2011 / 2012 - Matczak Magdalena
2009 / 2010 - Musioł Szymon
2008 / 2009 - Musioł Szymon
2004 / 2005 - Niechajowicz Aleksandra

 

Olimpiady Międzynarodowe

2015 / 2016

Goleniowski Paweł - srebrny medal na XIII Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Pekinie

2014 / 2015

Goleniowski Paweł - srebrny medal na XII Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Twerze
Goleniowski Paweł - złoty medal w drużynie na XII Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Twerze
Regiec Dominika - brązowy medal na IV Europejskiej Olimpiadzie Matematycznej dla Dziewcząt

2012 / 2013

Klimkowicz Marta - laureatka (2 miejsce) XII Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego
Tymieniecka-Suchanek Ksenia - finalistka (23 miejsce) XII Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego

 

Laureaci i Finaliści Olimpiad Przedmiotowych

2021 / 2022

Kuc Marcelina - laureatka XLV Olimpiady Języka Francuskiego
Górski Jakub - finalista XLVIII Olimpiady Geograficznej
Jankowska Anna - finalistka XLV Olimpiady Języka Francuskiego
Stefanowska Kinga - finalistka XLV Olimpiady Języka Francuskiego
Wojtas Maja - finalistka XLV Olimpiady Języka Francuskiego

2020 / 2021

Broda Karolina - laureatka XXXIII Olimpiady Filozoficznej
Kędzierska Agata - laureatka (1 miejsce) IV Ogólnopolskiej Olimpiady Pedagogicznej
Mroczka Mikołaj - laureat XXXIII Olimpiady Filozoficznej
Przybyłka Natalia - laureatka XLIV Olimpiady Języka Francuskiego
Siuda Michał - laureat (12 miejsce) XVI Olimpiady Przedsiębiorczości
Wilczek Mikołaj - laureat (2 miejsce) XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie
Charles Artur - finalista XLIV Olimpiady Języka Francuskiego
Czyrwik Aleksandra - finalistka XLIV Olimpiady Języka Francuskiego
Gryczan Ida - finalistka XLIV Olimpiady Języka Francuskiego
Michalik Emilia - finalistka XLIV Olimpiady Języka Francuskiego

2019 / 2020

Charles Artur - finalista XLIII Olimpiady Języka Francuskiego
Lubelska Katarzyna - finalistka XLIII Olimpiady Języka Francuskiego
Mandryka Andrzej - finalista XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie
Mandryka Andrzej - finalista LXI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Mika Magdalena - finalistka XLIII Olimpiady Języka Francuskiego
Paluch Michał - finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Przybyłka Natalia - finalistka XLIII Olimpiady Języka Francuskiego
Siuda Michał - finalista XV Olimpiady Przedsiębiorczości
Wróbelska Emilia - finalistka XLVI Olimpiady Geograficznej

2018 / 2019

Dziwok Agata - laureatka (10 miejsce) XLII Olimpiady Języka Francuskiego
Spyra Jakub - laureat (12 miejsce) XLII Olimpiady Języka Francuskiego
Charles Artur - finalista XLII Olimpiady Języka Francuskiego
Kowina Agnieszka - finalistka XLII Olimpiady Języka Francuskiego
Tomborowski Mikołaj - finalista XLII Olimpiady Języka Francuskiego

2017 / 2018

Achtelik Wojciech – laureat 3 stopnia XI Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Nowara Agata – laureatka Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Koczubik Julia – laureatka Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Grąbczewska Anna – finalistka XXX Olimpiady Filozoficznej
Pyka Agata – finalistka XLI Olimpiady Języka Francuskiego
Gregorczyk Maria – finalistka XLI Olimpiada Języka Francuskiego
Dziwok Agata – finalistka XLI Olimpiada Języka Francuskiego

2016 / 2017

Kufeld Kornelia - laureatka (6 miejsce) IV Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
Nawrot Michał - laureat (15 miejsce) LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Oczkowicz Aleksandra - laureatka (18 miejsce) XL Olimpiady Języka Francuskiego
Stępień Kacper - laureat (26 miejsce) I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
Swat Weronika - laureatka (18 miejsce) I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
Jędrzejewska Katarzyna - finalistka XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej
Niemiec Daniel - finalista XL Olimpiady Języka Francuskiego
Przybyło Michalina - finalistka XL Olimpiady Języka Francuskiego
Szołtysek Paweł - finalista XL Olimpiady Języka Francuskiego

2015 / 2016

Goleniowski Paweł - laureat (1 miejsce) XLII Olimpiady Geograficznej
Kufeld Kornelia - laureatka (4 miejsce) III Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
Hanusek Dominika - finalistka XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego
Kowal Albert - finalista XLII Olimpiady Geograficznej
Majer Dominik - finalista XLII Olimpiady Geograficznej
Matusiak Wojciech - finalista LXVII Olimpiady Matematycznej
Wrona Patryk - finalista XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego
Zięba Anna - finalistka XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego
Ziółkiewicz Wiktor - finalista XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego

2014 / 2015

Goleniowski Paweł - laureat (1 miejsce) XLI Olimpiady Geograficznej
Lipman Ada - laureatka (5 miejsce) XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Korus Beata - finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Kowal Albert - finalista XLI Olimpiady Geograficznej
Regiec Dominika - finalistka LXVI Olimpiady Matematycznej
Skop Małgorzata - finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

2013 / 2014

Goleniowski Paweł - laureat (6 miejsce) XL Olimpiady Geograficznej
Janikowski Marcin - laureat (5 miejsce) XXVI Olimpiady Filozoficznej
Likus Nikodem - laureat (15 miejsce) XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Słowik Alicja - laureatka (4 miejsce) XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Kwiatek Ines - finalistka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Lipman Ada - finalistka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Regiec Dominika - finalistka LXV Olimpiady Matematycznej

2012 / 2013

Bujak Konrad - laureat (7 miejsce) II Olimpiady Medialnej
Gębka Anna - laureatka (14 miejsce) XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego
Hanusek Wojciech - laureat (17 miejsce) XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego
Kierska Joanna - laureatka (23 miejsce) XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego
Likus Nikodem - laureat (26 miejsce) XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego
Janikowski Marcin - finalista XXV Olimpiady Filozoficznej
Rabsztyn Jedrzej - finalista XXV Olimpiady Filozoficznej
Słowik Alicja - finalistka XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego

2011 / 2012

Bujak Konrad - laureat (1 miejsce) I Olimpiady Medialnej
Sawczyk Michał - laureat (10 miejsce) LVIII Olimpiady Chemicznej
Trzciąkowski Paweł - laureat (2 miejsce) XXXV Olimpiady Języka Francuskiego
Janikowski Marcin - finalista Olimpiady Filozoficznej
Kozioł Karolina - finalistka XXXI Olimpiady Biologicznej

2010 / 2011

Sawczyk Michał - laureat (26 miejsce) LVII Olimpiady Chemicznej
Boczkowska Karolina - finalistka XXXIV Olimpiady Języka Francuskiego
Habas Michał - finalista XXXIV Olimpiady Języka Francuskiego
Kizior Magdalena - finalistka XXXIV Olimpiady Języka Francuskiego
Kubiak Paweł - finalista z wyróżnieniem XVIII Olimpiady Informatycznej
Łyko Adam - finalista XXXIV Olimpiady Języka Francuskiego
Wyciszczok Ewa - finalistka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2009 / 2010

Musioł Szymon - laureat (17 miejsce) LVI Olimpiady Chemicznej
Pałka Marcelline - laureatka (8 miejsce) XXXIII Olimpiady Języka Francuskiego
Tyl Maria - laureatka XXXIV Olimpiady Artystycznej
Wilken Dawid - laureat (1 miejsce) XLI Olimpiady Języka Rosyjskiego
Bentkowski Marcin - finalista XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego
Boczkowska Karolina - finalistka XXXIII Olimpiady Języka Francuskiego
Jabłońska Zuzanna - finalistka XXXIII Olimpiady Języka Francuskiego
Kizior Magdalena - finalistka XXXIII Olimpiady Języka Francuskiego

2008 / 2009

Frączyk Mikołaj - laureat (7 miejsce) Olimpiady Matematycznej
Musioł Szymon - laureat (6 miejsce) Olimpiady Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
Tyl Maria - laureatka (9 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Derda Zuzanna - finalistka (14 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Frączyk Mikołaj - finalista Olimpiady Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
Kubiak Paweł - finalista XVI Olimpiady Informatycznej
Kudela Olga - finalistka (20 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

2007 / 2008

Bucki Karol - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Frączyk Mikołaj - finalista Olimpiady Matematycznej
Kudela Olga - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Szuścik Iga - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

2006 / 2007

Olszówka Marta - laureatka (15 miejsce) Olimpiady Chemicznej
Sakwerda Dorota - laureatka (9 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

2005 / 2006

Nimtch Marta - laureatka (1 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Fila Jadwiga - finalistka (22 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Gral Kamil - finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Olszówka Marta - finalistka (43 miejsce) Olimpiady Chemicznej
Sakwerda Dorota - finalistka (30 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

2004 / 2005

Harlos Joanna - laureatka (2 miejsce) XXIX Olimpiady Artystycznej
Miczka Agnieszka - laureatka (10 miejsce) XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Olesik Marta - laureatka (9 miejsce) XVII Olimpiady Filozoficznej
Owczarz Aleksandra - laureatka (2 miejsce) XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Pabian Marta - laureatka (5 miejsce) XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Czora Katarzyna - finalistka (11 miejsce) XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Harlos Joanna - finalistka Olimpiady Filozoficznej
Kihl Justyna - finalistka XVII Olimpiady Filozoficznej
Kłapciński Michał - finalista XVII Olimpiady Filozoficznej

2003 / 2004

Drogoń Maciej - laureat (6 miejsce) XI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
Harlos Joanna - laureatka (4 miejsce) XVI Olimpiady Filozoficznej
Korczak Martyna - laureatka (14 miejsce) VIII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Niechajowicz Aleksandra - laureatka (9 miejsce) XXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Wiatrak Mariusz - laureat (3 miejsce) XVI Olimpiady Filozoficznej
Miczka Agnieszka - finalistka (13 miejsce) XXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Olesik Marta - finalistka Olimpiady Filozoficznej
Owczarz Aleksandra - finalistka (12 miejsce) XXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Pabian Marta - finalistka (17 miejsce) XXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Reszke Ewa - finalistka XXXIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Śpiewak Małgorzata - finalistka (14 miejsce) XXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Wójcik Mateusz - finalista XI Olimpiady Informatycznej

2002 / 2003

Benisz Bartłomiej - laureat (1 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Mochnacka Anna - laureatka Olimpiady Filozoficznej
Flak Agata - finalistka XV Olimpiady Filozoficznej
Gwóźdź Jadwiga - finalistka (20 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Kihl Justyna - finalistka Olimpiady Filozoficznej
Kulanek Maria - finalistka Olimpiady Filozoficznej
Niechajowicz Aleksandra - finalistka (32 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Pabian Marta - finalistka (33 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Przygoda Barbara - finalistka (15 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

2001 / 2002

Kukliński Krystian - laureat (10 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Nowak Marcin - laureat (5 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Benisz Bartłomiej - finalista (15 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Drogoń Maciej - finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Machnik Michał - finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Piątek Joanna - finalistka (20 miejsce) Olimpiady Filozoficznej
Żebrowska Natalia - finalistka Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

2000 / 2001

Grzanka Karolina - finalistka (21 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Korczak Martyna - finalistka Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Maślak Monika - finalistka (15 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Pawelec Anna - finalistka Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Steuer Marta - finalistka (25 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

1999 / 2000

Kulawik Karolina - finalistka (22 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Rolicz Justna - finalistka (16 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Wyszpolska Katarzyna - finalistka (35 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

1998 / 1999

Pięta Magdalena - laureatka (2 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Dyrda Ewa - finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego
Gruszczyński Maciej - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Mazurek Laurent - finalista (20 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Spisak Katarzyna - finalistka Olimpiady Biologicznej
Wnuk Michał - finalista Olimpiady Filozoficznej

1997 / 1998

Andrecka Joanna - laureatka Olimpiady Biologicznej
Kozioł Agata - laureatka Olimpiady Parlamentaryzmu Polskiego
Barszczewska Natalia - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Mazurek Laurent - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Senderecka Magdalena - finalistka (30 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

1996 / 1997

Czogała Wojciech - laureat Olimpiady Biologicznej
Rzońca Andrzej - laureat (10 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Oleksiak Agnieszka - finalistka (14 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Smoląg Karol - finalista (13 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

1995 / 1996

Herbowska Alicja Magdalena - finalistka (36 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Oleksiak Agnieszka - finalistka (26 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

1994 / 1995

Oleksiak Agnieszka - finalistka (31 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Zwolińska Anna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1992 / 1993

Margańska Magdalena - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1991 / 1992

Władowska Marzena - laureatka (6 miejsce) Olimpiady Języka Rosyjskiego
Donica Beata - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego
Grigowicz Anna - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego
Indycka Klaudia - finalistka (18 miejsce) Olimpiady Języka Rosyjskiego
Kielski Marcin - finalista Olimpiady Fizycznej
Margańska Magdalena - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1990 / 1991

Senderecki Grzegorz - laureat (5 miejsce) Olimpiady Filozoficznej
Grzegorczyk Katarzyna - finalistka (45 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Margańska Magdalena - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1989 / 1990

Bieniasz Agnieszka - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Senderecki Grzegorz - finalista Olimpiady Filozoficznej

1988 / 1989

Mikuła Aleksandra - laureatka (5 miejsce) Olimpiady Religioznawczej
Lewandowska Monika - finalistka (42 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Piestrzyńska Anna - finalistka (16 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Stępniak Xymena - finalistka (34 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego

1987 / 1988

Dzienniak Daniela - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Guzowska Anna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Mikuła Aleksandra - finalistka Olimpiady Religioznawczej

1986 / 1987

Rogóż Paweł - laureat (3 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Głuc Danuta - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Gorzelik Jerzy - finalista Olimpiady Artystycznej
Kluba Bożena - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Maćkow Jadwiga - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Świerz Elżbieta - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Wodniecka Anna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1985 / 1986

Gorecka Joanna - laureatka (7 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Mikrut Anna - laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego
Popczyk Joanna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1984 / 1985

Myślińska Magdalena - laureatka Olimpiady Języka Francuskiego
Drop Agnieszka - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Komarek Katarzyna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Pyra Wioletta - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Świerz Elżbieta - finalistka (14 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Wicik Marta - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1983 / 1984

Droś Dariusz - laureat (4 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Koziaczy Jarosław - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Posyłek Joanna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Rupniewski Leszek - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1982 / 1983

Kamińska Grażyna - laureatka (4 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Ciszewska Ewa - finalistka (13 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Lebecka Marta - finalistka (16 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Pluta Nina - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1981 / 1982

Kiełbińska Ewa - laureatka (4 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Ciszewska Ewa - finalistka (13 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Gaudnik Joanna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Kamińska Grażyna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Koziarz Piotr - finalista Olimpiady Języka Francuskiego

1980 / 1981

Piterzyba Joanna - laureatka (5 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Ćwięk Ewa - finalistka (12 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Daab Katarzyna - finalistka (22 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Falecka Joanna - finalistka (33 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Kiełbińska Ewa - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Lebecka Marta - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1979 / 1980

Falecka Joanna - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Illg Ewa - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1978 / 1979

Bartoszewska Jolanta - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Długoborska Alina - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
Lebecka Katarzyna - finalistka (25 miejsce) Olimpiady Języka Francuskiego
Przybyła Beata - finalistka Olimpiady Fizycznej
Urbańska Elżbieta - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

1977 / 1978

Głuc Zbigniew - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Rychter Grzegorz - finalista Olimpiady Fizycznej

1975 / 1976

Mróz Ryszard - finalista Olimpiady Fizycznej