Nasze dziewczęta zajęły III miejsce w rozgrywanych w środę Mistrzostwach Katowic w Koszykówce 3x3. W skład drużyny weszły: Maja Trzewicarz (4a), Tatiana Stolarska (1c), Julia Jamrozik (3d), Maja Dziembała (3c). Drużynie gratulujemy sukcesu i liczymy w następnych latach na kolejne sukcesy!