Szkolne Koło Wolontariatu
Dzięki zaangażowaniu i ogromnej pomocy naszych uczniów Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło kiermasz, podczas którego udało się zebrać aż 425,50 zł na zakup gier planszowych. Z radością informujemy, że gry zostały już zakupione! Będziecie mogli korzystać z nich podczas przerw, spotkań klasowych oraz różnych zajęć integracyjnych. Mamy nadzieję, że wspólna gra stanie się świetną okazją do spędzania czasu z przyjaciółmi, budowania relacji i dobrej zabawy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję – zarówno organizatorom, jak i uczniom biorącym udział w kiermaszu. To dzięki Wam udało się zrealizować ten pomysł! Życzymy wszystkim wielu radosnych chwil przy planszówkach i udanej zabawy!