25 maja uczniowie klasy dwujęzycznej 8c z SP 37 wzięli udział w warsztatach na temat regionów Francji. Zajęcia przygotowały uczennice klasy 3a. Warsztaty były prowadzone w języku francuskim. Dzięki tym zajęciom nasi młodsi koledzy poznali ciekawe miejsca we Francji oraz nauczyli się wielu nowych słówek w języku francuskim. Na koniec wzięli udział w quizie sprawdzającym ich wiedzę. Była to świetna zabawa i nauka.