W czwartek w naszej szkole odbył się już po raz 41-szy międzyszkolny turniej sportowy. W imprezie o tytuł najlepszej szkoły w rozgrywkach koszykówki dziewcząt oraz siatkówki chłopców wzięły udział nasze zaprzyjaźnione licea: II LO im. M. Konopnickiej oraz X LO im. I. J. Paderewskiego. Podczas uroczystego otwarcia imprezy drużyna chłopców i dziewcząt naszej szkoły pokazała się w nowych strojach sportowych, których sponsorem jest firma Pesmetal reprezentowana przez Panią dyr. inż. Kamilę Smaglińską. Mieliśmy okazję do podziękowania i z nadzieją na sukces rozpoczęliśmy turniej. Jako pierwsze rywalizowały koszykarki! Drużyna naszych dziewcząt odniosła sukces i (w nowych strojach) wygrała tą część rywalizacji. Na drugim miejscu uplasowały się koszykarki "Konopy" i rywalizację zamknęły dziewczyny z X LO. Następnie na parkiet wkroczyli chłopcy, zmiana piłki, zmiana boiska i turniej męskich drużyn siatkarskich rozpoczął się na dobre. Szczęśliwie dla nas i tą rywalizację wygrali nasi siatkarze. Kolejne miejsca zajęły drużyny Konopy i Paderewskiego. Dziękujemy za sportową rywalizację i podtrzymywanie tym samym, tak wspaniałej tradycji sportowej! Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczny turniej!